Portfele Sprzętowe Ledger

Dlaczego warto wybrać portfele sprzętowe firmy Ledger?

Sprzedaj kryptowaluty używając Ledger Nano

Kluczowe zalety korzystania z portfeli Ledger'a

Portfel sprzętowy Ledger w połączeniu z aplikacją Ledger Live to najlepsze rozwiązanie do zabezpieczania, przechowywania i zarządzania zasobami kryptograficznymi.

Portfele sprzętowe Ledger mają wiodące w branży zabezpieczenia, aby zapewnić bezpieczeństwo kryptowalut przez cały czas.

Aplikacja Ledger Live to punkt kompleksowej obsługi Twojego krypto. Kupuj, sprzedawaj, wymieniaj i rozwijaj swoje aktywa z naszymi partnerami – łatwo i bezpiecznie.

Dzięki Ledger możesz zabezpieczyć, przechowywać i zarządzać ponad 1800+ aktywami kryptograficznymi.

Ledger tworzy najpopularniejsze portfele sprzętowe na świecie: ponad 3 miliony sprzedaży.

Jeśli posiadasz aktywa kryptograficzne, potrzebujesz bezpiecznego miejsca do przechowywania swoich środków. Prawdopodobnie już wiesz, że nie powinieneś przechowywać go na giełdzie, a portfel sprzętowy to najlepszy sposób na ochronę twoich kluczy prywatnych.

Jeśli chodzi o portfele sprzętowe, wybór odpowiedniej opcji może być trudny. Ale jesteśmy tutaj, aby pomóc. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze kwestie do rozważenia – i pokazujemy, dlaczego urządzenia Ledger są najlepszym rozwiązaniem.

Zyskaj wolność finansową

Kiedy posiadasz krypto, to, co naprawdę posiadasz, to klucz prywatny, który daje ci dostęp do swoich monet. Powinieneś być jedynym, który kontroluje ten klucz – i musisz go zabezpieczyć.

Portfel sprzętowy Ledger w połączeniu z aplikacją Ledger Live to najlepszy sposób na zabezpieczenie Twoich środków. Twój portfel sprzętowy chroni Twój klucz prywatny przez cały czas w certyfikowanym, bezpiecznym chipie. Nikt nie ma do niego dostępu oprócz ciebie.

Twój portfel daje również swobodę samodzielnego zarządzania kryptowalutą. Dzięki Ledger Live możesz bezpiecznie kupować, wymieniać i rozwijać swoje krypto – w jednej aplikacji.

Genialne skojarzenie tych dwóch elementów daje satysfakcję z posiadania prawdziwej własności – w prostych słowach ekosystem Ledger pozwala być jedynym, który zarządza swoimi pieniędzmi.

Kompleksowa obsługa kryptowalut

Portfele sprzętowe Ledger są dostarczane z aplikacją Ledger Live. Za pomocą aplikacji możesz zarządzać 1800+ monetami i tokenami bezpośrednio ze smartfona lub komputera. Daje dostęp do wielu różnych usług kryptograficznych.

Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty Możesz kupić Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Dash, USDT i Stellar bezpośrednio przez Ledger Live od Coinify. Ledger Live pozwala również sprzedawać bitcoiny za waluty fiducjarne, kiedy tego potrzebujesz.

Wymień jedną kryptowalutę na drugąZamień jedną kryptowalutę na inną, aby potencjalnie zyskać na wartości. Zamiana kryptowalut to szybki i łatwy sposób na dywersyfikację aktywów bezpośrednio przez Ledger Live z Changelly.

Pomnażaj swoje środkiRozwijaj swoje aktywa w łatwy sposób, bezpiecznie obstawiając kryptowaluty, takie jak Algorand, Cosmos, Tezos, Tron lub Polkadot i inne. Możesz także pożyczać zasoby cyfrowe, aby zarabiać na odsetkach.

Trzymaj rękę na pulsieDzięki prostemu, przejrzystemu interfejsowi Ledger Live pozwala sprawdzić aktualne saldo i zarządzać wszystkimi transakcjami. Dzięki temu masz pełną kontrolę przez cały czas.

Uzyskaj pełną kontrolę nad swoimi środkami dzięki portfelowi sprzętowemu Ledger

Zarządzaj wszystkimi swoimi transakcjami. Możesz zobaczyć wszystko, co robisz w Ledger Live na ekranie swojego portfela. Kontroluj, co się dzieje w dowolnym momencie i bezpiecznie weryfikuj wszystkie transakcje za pomocą 2 przycisków - zapewniając całkowite bezpieczeństwo i spokój.

Łącze wsparcie dla ponad 1800 kryptowalut i tokenów. Dzięki Ledger Live możesz bezpiecznie zarządzać popularnymi krypowalutami - jak Bitcoin, Ethereum, XRP, jak również wieloma innymi! Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich wspieranych walut

Używaj z ponad 50 kompatybilnymi portfelami. W przypadku zasobów, które nie są obsługiwane w aplikacji Ledger Live, możesz użyć jednego z kompatybilnych zewnętrznych portfeli do zarządzania kryptowalutą. Znajdź listę wspieranych portfeli znajdziesz tutaj.